Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Алгоритм дій за сигналом "Повітряна тривога" 5-11 класи

Date: 6 лютого 2023 о 19:48

АЛГОРИТМ ДІЙ ЗА СИГНАЛОМ «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»

5-11 класи

1. Відповідальна особа (прибиральник) вмикає наявну систему оповіщення закладу – один довгий дзвінок, інший працівник іде відкриває укриття.
  2. Учитель у класі проводить короткий інструктаж щодо пересування школою у безпечне місце. Нагадати  дітям про головну мету та правила евакуації: не говорити, не бігти, не штовхатися, не повертатися.
  3. Учитель бере з собою журнал.
  4. Учитель вимикає світло, закриває вікна, двері.
  5. Організовано, тримаючись по коридору правої сторони,  переходять у гардероб.
  6. Одягнені учні разом з учителями рухаються в укриття згідно з планом евакуації.
  7. 5,6,7 класи прямують до входу укриття №2;

8,9,10,11 класи ідуть до входу укриття №1.

1. Відповідальна особа (прибиральник) після оповіщення перевіряє всі приміщення закладу освіти на відсутність у них учасників освітнього процесу та працівників закладу, по завершенню – закриває школу і прямує  в укриття.
  2. Учні, які знаходяться на подвір'ї  закладу (перерва), під час сигналу оповіщення повинні самостійно рухатися до закріпленого за класом місця збору, потім за вказівками класного керівника чи чергового вчителя прямують  в укриття.
  3.  У середині укриття вчителі повинні допомогти учасникам освітнього процесу швидко та спокійно зайняти місця. За потреби – допомога дітям з особливими освітніми потребами пройти до укриття.
  4.  Після прибуття у визначене місце в укритті вчителі перевіряють наявність усіх дітей за списком журналу, доповідають черговому адміністратору школи про кількість евакуйованих.
  5.  Черговий адміністратор  бере з собою в укриття два журнали: журнал відвідування учнів та журнал обліку використання робочого часу вчителями закладу освіти.
  6.  Під час перебування в укритті вчителі, класні керівники здійснюють необхідну підтримку , заходи для комфортного та спокійного перебування в укритті. Несуть персональну відповідальність за безпечне перебування  учнів в укритті, за збереження майна. Постійно перебувають біля класу.
  7. Учні безумовно виконують та дотримуються всіх вказівок педагогів, перебуваючи в укритті, не розходяться і залишаються разом з групою (класом) до відбою тривоги.
  8. Під час повітряної тривоги педагог не має права відпустити дитину додому на прохання батьків.
  9.  Якщо сигнал повітряної тривоги пролунає в період 7.15 – 7.25 ранку, то шкільний автобус на рейс не виходить. Освітній процес автоматично переходить на дистанційну форму навчання.
  10.  Класні керівники повинні вказати дітям на те, що вони повинні знати: по дорозі у школу і зі школи не можна торкатися невідомих або підозрілих предметів – це може бути небезпечно для життя.
Comments:
Only authorized users can leave comments.